niedziela, 28 listopada 2021

Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj678
mod_vvisit_counterWczoraj957
mod_vvisit_counterTen tydzień678
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.5418
mod_vvisit_counterTen miesiąc22114
mod_vvisit_counterPoprz. mies.20966
mod_vvisit_counterWszystkie2524624

Czytelnicy online: 17
Twój IP: 54.158.251.104
Dziś jest: 2021-11-28 19:09Sztuka dotyku

Warsztat prowadzony przez Toma de Winter

Termin: 12 marca 2010 w Warszawie

Od najmłodszych lat słyszymy, co jest potrzebne do szczęścia...
Zgłoszenie na warsztaty
.

Mogą się za tym kryć dobre intencje, jednak postawy kontrolujące nasze życie nie zadziałają. Ponieważ nie uczymy się jak słuchać i odczuwać swoje ciało, ignorujemy nasze możliwości i pragnienia, lekceważymy wagę spełnienia się w swoim własnym życiu. W rezultacie żyjemy w pośpiechu, stresie i wśród ciągłych zarzutów. Doświadczamy tego, że to życie nas żyje, a nie my życie.

Na tym warsztacie na nowo łączymy się z naszymi odczuciami. Uczymy się doświadczać fizyczności innej niż seks i odczuwania z otwartym nastawieniem. Nasze ciało jest świątynią, w której żyjemy i w tej świątyni spoczywają nasze dary, nasz nieskończony potencjał. Gdy otworzymy tę świątynię pojawią się nieoczekiwane możliwości!

Na tym jednodniowym warsztacie Tom de Winter nauczy Ciebie jak rozpoznawać swoje najgłębsze uczucia. Wprowadzi cię w techniki docierania do swoich uczuć i nadawania kształtu temu, czego pragniesz i czego potrzebujesz. Doświadczysz nowej, pozytywnej siły życiowej, która pokaże Tobie jak podchodzić do siebie i innych z miłością.


Miejsce: Warszawa, ul. Bobrowiecka 9,  sala "Lustrzana" (ta sama, w której odbywa się warsztat Merkaba), centrum konferencyjne.

Termin: 12 marca (piątek), w godzinach: 9.00-17.00

Opłata: 270 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata (bezzwrotna) w wysokości 100 zł.

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

 

W terminie 12-14 marca odbędzie się także warsztat MERKABA. Więcej informacji: kliknij tutaj

 

UWAGA: szukam 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia w zamian za liczniki i moją, czyli Agnieszki Jurko, dobrą energię:). Z mieszkania będzie też korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce).